Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: nincs cím

#552767 Frontin Előzmény: #552762

Technikailag nézve a dolgot mindenképpen korrekciónak kéne jönni, csak a nagysága a kérdéses. Szerintem a bux min. meglátogatja a ma hagyott rését, a nagy kérdés az lesz, hogy részlegesen v. teljesen tölti-e vissza.

Re: nincs cím

#552765 TROPHEUS Előzmény: #552704

" Brutál zárókat várok:

otp 4150,mol 18600,hati 19300"

a blúk már közelítenek de a hati még a fasorban sincs

Re: nincs cím

#552759 Fornit Előzmény: #552755

Most nagy az összevisszaság, DAX napi aljon (amúgy is egy 30pontos sávban volt) eurusd inkább csúcs mint aljon ma, mi meg az örökkévalóság határán.

Re: nincs cím

#552758 akpo7 Előzmény: #552755

A 600 pont emelkedes es a pangas miatt van azert esely ra, h. erdekessegek tortenjenek.

Re: nincs cím

#552755 BudFox Előzmény: #552732

szerintem nem lesz itt hétfőn semmiféle likvidálás-....olyan lepangott volt egész nyáron a BÉT hogy nincs is senkinek semmilyen komoly pozíciója ami még megmaradt......szerintem....

USA vezet majd minket.

Re: nincs cím

#552753 Waszeitung Előzmény: #552750

Többünknek eszébe juott ez a likvidálós történet....micsoda véletlen hogy béten ilyenek vannak.

Re: nincs cím

#552750 akpo7 Előzmény: #552704

Ha a tengerentulrol nem mahinalnak, akkor fel fogjak huzni sztem is.

Kistopolt longjaim felet visszavettem, de nemtom, h. a hetfoi likvidalasra hagyjam e meg vagy ma eladjam, ha felrantjak.

én is kezdem építeni a s…

#552749 big-ebuy

én is kezdem építeni a shortot,reggel 170körülről ment 66 környékéig egy ici-pici

Re: nincs cím

#552732 Waszeitung Előzmény: #552704

Jah,tuti hogy ez a szintet tartják,vagy még húznak is rajta hogy legyen kit likvidálni 7főn...

Tegnap napi alj közelben eladtam longot,aztán kb ott vissza is vettem mert arra gondoltam hogyha Eu beadta a derekát a pénznyomdába akkor hambi nem fog keresztbe tenni,bár nem vártam konkrét bejelentést Q3 ra,de vmi finom maszatolásra,vagy ígérgetésre,ám így áldom a kezem amelyikkel megnyomtam a vétel gombot...de ez az öröm qvára meglepett.

Brutál zárókat várok: o…

#552704 TROPHEUS

Brutál zárókat várok:

otp 4150,mol 18600,hati 19300

aztán majd meglátjuk

Re: nincs cím

#552630 gerzion Előzmény: #552620

Előbb-utóbb töltődni fog ez a rés is (szvsz inkább előbb, max. pár hét)

Az a kérdés h. ez kimerülési, v. hosszabb trend indul, és 15,7k-val párosítva ez a szökési,

és még 3k múlva, 21,5k-nál lesz meg majd egyszer a kimerülési rés.

"imf hitel lesz-nem lesz" csapdájában vergődik a magyar tőzsde,

ha vmi csoda folytán ősszel lesz egyezség, akkor 22k bux is meg lehet.

Re: nincs cím

#552625 BudFox Előzmény: #552611

igen....sávtetőnél vagyunk..innen legalább egy kis visszateszt jöhetne..én 100 pont körül ha fognék ezzel a shorttal már boldog lennék.

no, még ráadtam 80 on is.... még két pakkot akarok indítani..nem lesz sok.