Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #552615

Érdekes lesz mihez kezdünk a résekkel a továbbiakat illetően. Amennyiben nyitva maradnak, akkor lehet hogy csak egy minimális korrekció/konszolidálódás ezen a szinten várható, ha viszont visszatöltenénk őket, akkor komolyabb realizálási hullám is kibontakozhatna. Mol, Otp, Bux, Bux hati esetén negatív divergenciákat látok, nekem ez is az emelkedés kifulladását(legalábbis időlegesen) jelzi előre. Aztán lehet hogy benézem.