Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #552704Jah,tuti hogy ez a szintet tartják,vagy még húznak is rajta hogy legyen kit likvidálni 7főn...
Tegnap napi alj közelben eladtam longot,aztán kb ott vissza is vettem mert arra gondoltam hogyha Eu beadta a derekát a pénznyomdába akkor hambi nem fog keresztbe tenni,bár nem vártam konkrét bejelentést Q3 ra,de vmi finom maszatolásra,vagy ígérgetésre,ám így áldom a kezem amelyikkel megnyomtam a vétel gombot...de ez az öröm qvára meglepett.