Re: nincs cím 2012. szeptember 14. 14:54 akpo7 Előzmény: #552704 Ha a tengerentulrol nem mahinalnak, akkor fel fogjak huzni sztem is. Kistopolt longjaim felet visszavettem, de nemtom, h. a hetfoi likvidalasra hagyjam e meg vagy ma eladjam, ha felrantjak.