Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #552704

Ha a tengerentulrol nem mahinalnak, akkor fel fogjak huzni sztem is.

Kistopolt longjaim felet visszavettem, de nemtom, h. a hetfoi likvidalasra hagyjam e meg vagy ma eladjam, ha felrantjak.