Off:
Gyertek Stoki találkozóra. Lesz Matgab simogató is :)
igyekezz zárni azokat a bux shortokat, lefogadom, hogy nincs messze az esés vége.
holnap vegyél még egy kis otp-t, meg mol-t és akkor 15k-ig fog esni a Bux :)
hmmm.
4000-es OTP vételem egész jól helyrehozta az anno már likvidálás közeli BUX shortjaimat, mindjárt (még 700 pont) és már nullában lesz a BUX shortom!
Majd a nagyon olcsó lesz és felfedezik Magyarországot a befektetők, hogy milyen tutik vagyunk, akkor kilő otp is mint rakéte:-D
Még egy két Tolcsy féle bejelentés és jó lesz a 16k-n nyitott (és 22k-n is tartott) BUX shortom...
Csak mit csinálok a 4000 feletti OTP-mmel?
Nem jó, mert ha a faktor helyesen működik, akkor benne van, hogy a 17 db szelvény közül bármelyik ötön elért egytalálatos ugyanolyan eredményt ad, mint a kimaradt öt szám. :)
Még egy javaslat:
85 db számot válassz ki a lottón, 17db szelvény, 3825 ft. Fizetem, illetve kérném még azt az 5 számot, amit nem játszol meg. Az így megnyert telitalálatnak a felét neked adom. :-)
Nem akar belépni a Fideszbe? Fizetem a tagdíját.
A héten aláírtam egy spanyol céghez. Másnap 2 fokozattal leminősítették Spanyolországot...
no comment.
összevissza fedez, de nem tudja magát átverni :)
az a 3900 Ft vétel egy másik történet
hati shorttal fedezi ravaszul ))
otpt bővíti..:)