Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #508760

Még egy két Tolcsy féle bejelentés és jó lesz a 16k-n nyitott (és 22k-n is tartott) BUX shortom...

Csak mit csinálok a 4000 feletti OTP-mmel?