Re: nincs cím 2012. május 9. 16:43 matgab Előzmény: #508760 Még egy két Tolcsy féle bejelentés és jó lesz a 16k-n nyitott (és 22k-n is tartott) BUX shortom... Csak mit csinálok a 4000 feletti OTP-mmel?