Re: nincs cím 2012. június 6. 23:48 matgab Előzmény: #516066 Elutazom Spanyolországba, aztán meg Portugáliába munkaügyben. Eddig az olaszoknál voltam. Úgy látszik csak PIGS államoknak dolgozom...:-)