Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #516066

Elutazom Spanyolországba, aztán meg Portugáliába munkaügyben. Eddig az olaszoknál voltam.

Úgy látszik csak PIGS államoknak dolgozom...:-)