Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Re: nincs cím

#504205 matgab Előzmény: #501309

maradék E-start ma eladtam reggel (minusznál) este már +6,2%-ban állt...

Valaki felvette sorbanállási szokásomat és feltette a youtube-ra:

Re: nincs cím

#501309 matgab Előzmény: #501305

Ez nem igaz! van az a konstelláció ahol ezzel is bukni tudok.

Pl. mint ma ha az OTP jobban esik, mint a BUX1212.

Re: nincs cím

#501305 macika Előzmény: #501278

én is hirdettem a matgab igét 3-4 hete, de ezek süketek ))

magyarul ha egyenlő értékkel vagy mindkettőben akkor a bukó nem változik, csak stagnál

Re: nincs cím

#501278 matgab Előzmény: #498128

Úgy látom ez a múltkori OTP vételem keményen odacsapott az OTP-nek...

Hála istennek a BUX shortok viszont erősen dolgozzák lefele a bukót, ha így megy tovább még néhány nap és pluszba fognak fordulni (pedig 22k körül azért elég meleg volt a pite...)

Már csak az az egyetlen probléma, hogy a BUX az OTP vezetésével esik és nem mondjuk a MOL-éval vagy Richterével...

Re: nincs cím

#498128 matgab Előzmény: #497325

Ezzel a múltkori OTP vételemmel egész jól kezdem helyrehozni a korábban nyitott BUX shortomat....

Re: nincs cím

#497325 Arsene Lupin Előzmény: #497318

Félreértett, Matgabnak kellene megnősülnie. Az nagyon sok problémát megold. Igaz, ugyanannyit okoz is, de azok már más problémák.

"Legalábbis azt hiszem ha nincs tőzsde akkor gyereket se kapok."

Szerény biológiai ismereteim szerint a kettőnek nincs köze egymáshoz. Mondjuk van két broki ismerősöm is, akinek back-office leánytól lett gyereke.

Azt hiszem, sikerült teljesen elcseszni Matgab topikját.

Re: nincs cím

#497318 Rozsdáskilincs Előzmény: #497313

Ne idegesítsen! Megosztok egy kis magánügyemet, ha már a Gáboréba belemásztam. Kaptam ajándékba egy gyereket. Nem vicc! Unokát, azt vártam! De szó se volt arról hogy újra kezdem a gyereknevelést. Ha hiszi ha nem ezt a gyereket a piactól kaptam. Legalábbis azt hiszem ha nincs tőzsde akkor gyereket se kapok. Szal a piac sokféleképp alakíthatja a speki életét!

Re: nincs cím

#497313 Arsene Lupin Előzmény: #497309

"A barátok ismerősök dolga hogy észre vegyenek olyat amit az egyén nem lát."

Meg kellene nősülnie.

Re: nincs cím

#497309 Rozsdáskilincs Előzmény: #497288

Bár nem biztos, hogy Matgab topikját kellene szétcseszni ezzel.""

Igen bocs Matgab! Ha sértőnek találod töröld nyugodt szívvel De rég olvasom a topikot, Gáboron egyértelműen felfedezni vélem, gyanítom a piac az oka. A múltkor adásban is első dolga a félelmei ismertetése volt. SZVSZ mélyen belemerült. A barátok ismerősök dolga hogy észre vegyenek olyat amit az egyén nem lát. ( semmi bántás)Vannak rossz időszakok az ember életében, de ez nem a személyiség miatt van. Mindenkire igaz ez. A gond ha ezt kezdjük megszemélyesíteni hogy ennek így kell lennie, mert mi ilyen szerencsétlenek vagyunk az életben. Ki kell adni a gőzt és látni mindenki ugyanannyit szív csak máskor és másban.

Re: nincs cím

#497299 Rozsdáskilincs Előzmény: #497288

Én beszél nagyon kicsi angol. De érteni lényeg:-)

Végső stop kerülni el lenni nagyon rossz! Az Ő pajtásai, félelem, bizonytalanság, lenem vezetett feszültség.

Mindenkiben komoly nyomot hagy ez az elfoglaltság:-) Én pl bevart zsebűvé tett, mindent százalékban számolok. Megtanultam az 1% az nem egy jelentéktelen összeg. Ezért javasoltam a topikot. "Nem a Te hibád!" Talán segít objektívabb maradni.

Re: nincs cím

#497290 Kissherceg Előzmény: #497277

ebben a témában tervezek egy konferenciát szervezni, mert voltam egy előadáson és érdekes lehet nekünk is.

Re: nincs cím

#497277 Rozsdáskilincs Előzmény: #497263

Erről jut eszembe, valamelyik okos fórumtárs aki érdeklődik a téma iránt. Nyithatna egy topikot a témáról. A kereskedés okozta nehézségek hogyan alakítják az ember pszichéjét. A fórum mutatja milyen frusztrációs kitöréseket kell megélnie a spekiknek. Gondolom valamicske haszna lenne, nehéz az embernek önmagát kívülről látnia. Egy kis olvasgatás segíthet Mikre kell felkészülni. Akkor talán könnyebben boldogulunk vele.

Re: nincs cím

#497263 Rozsdáskilincs Előzmény: #497152

Amúgy a gazdasági és a sportfogadási életen kívül is egyre inkább bizonyítottnak vélem látni, hogy a faktor az élet minden területén működik... ""

Szvsz, innen kívülről egyértelműnek tűnik, GAD. Nem nagy ügy, könnyen meglehet szabadulni tőle.

Re: nincs cím

#497199 Muskatli Előzmény: #497152

:))

én meg a múltkor azt mertem írni, h mintha repedezne a Matgab faktor...

most kérek ezért mindenkitől elnézést... :)

Re: nincs cím

#497159 Arsene Lupin Előzmény: #497152

Ezt az "ellopták a bélyegzőt" rizsát azért nem biztos, hogy be kellene sz*pni. Első menetben Fogyasztóvédelem.