Re: nincs cím 2012. május 16. 23:03 matgab Előzmény: #497152 hmmm. 4000-es OTP vételem egész jól helyrehozta az anno már likvidálás közeli BUX shortjaimat, mindjárt (még 700 pont) és már nullában lesz a BUX shortom!