Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #497152

hmmm.

4000-es OTP vételem egész jól helyrehozta az anno már likvidálás közeli BUX shortjaimat, mindjárt (még 700 pont) és már nullában lesz a BUX shortom!