Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #504283

A héten aláírtam egy spanyol céghez. Másnap 2 fokozattal leminősítették Spanyolországot...

no comment.