Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

matgab részvényei

Re: nincs cím

#512244 rbbj11 Előzmény: #512005

igyekezz zárni azokat a bux shortokat, lefogadom, hogy nincs messze az esés vége.

Re: nincs cím

#512005 matgab Előzmény: #497152

hmmm.

4000-es OTP vételem egész jól helyrehozta az anno már likvidálás közeli BUX shortjaimat, mindjárt (még 700 pont) és már nullában lesz a BUX shortom!

Re: nincs cím

#510855 Csilla76 Előzmény: #509738

Majd a nagyon olcsó lesz és felfedezik Magyarországot a befektetők, hogy milyen tutik vagyunk, akkor kilő otp is mint rakéte:-D

Re: nincs cím

#509738 matgab Előzmény: #508760

Még egy két Tolcsy féle bejelentés és jó lesz a 16k-n nyitott (és 22k-n is tartott) BUX shortom...

Csak mit csinálok a 4000 feletti OTP-mmel?

Re: nincs cím

#508806 Netmaster Előzmény: #508793

Nem jó, mert ha a faktor helyesen működik, akkor benne van, hogy a 17 db szelvény közül bármelyik ötön elért egytalálatos ugyanolyan eredményt ad, mint a kimaradt öt szám. :)

Re: nincs cím

#508793 Zotya32 Előzmény: #508760

Még egy javaslat:

85 db számot válassz ki a lottón, 17db szelvény, 3825 ft. Fizetem, illetve kérném még azt az 5 számot, amit nem játszol meg. Az így megnyert telitalálatnak a felét neked adom. :-)

Re: nincs cím

#508760 matgab Előzmény: #504283

A héten aláírtam egy spanyol céghez. Másnap 2 fokozattal leminősítették Spanyolországot...

no comment.