tuti az volt itt, hogy a bennfentesek adogatták el a papírjaikat, így az apportosok egy része már rég pénzhez jutott, mielőtt a papírt ténylegesen bevezették volna.... jövő héttől meg visszavásárolják őket a bét-en 100 ft-tól...
ekkora öntést a kisbüfik nem csináltak volna maguktól... balázsi módszert viszik tovább ezek is...