Re: nincs cím 2012. április 4. 21:22 zeeh_ Előzmény: #497976 Holnap megint szét fogják önteni, utolsó nap a menekülésre,mielőtt jön a közel 13 millió új papír és a szállítók is kezdhetik az öntést.