Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kosami Előzmény: #498353

Azt a Q. Bele se merek gondolni mi lenne ha a régi árfolyamon vett lutripapírjaimat tartanám a mai napig Részvétem azoknak akik benne ülnek. :(