Re: nincs cím 2012. április 5. 13:19 Harlem Előzmény: #498504 Ja tegnap én is kiszámoltam és figyeltem hova teszik a zárót :) Mostmár mindenki bemutathatja limiten ami van, sztem úgy sem veszi meg a kutya sem 100-105 felett...