Re: nincs cím 2012. április 5. 11:55 Harlem Előzmény: #498403 Mire vár? Gondolom nyerőre, de erre egyre kisebb az esély. Holnap zárva, lehet mind visszadják még ünnep előtt, gondolva nem jött be lássuk mit mutat jövő héten 100-on...