Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #498386

aki megvette azt a 30-40k-t alsólimiten most mire vár? vagy netán már elszórta 120 körül?

régebben ilyen napokon mozgott le - fel rendesen, furcsa, hogy ma még nem indult el 130 irányába...