Re: nincs cím 2012. április 5. 10:56 Zotya32 Előzmény: #498386 aki megvette azt a 30-40k-t alsólimiten most mire vár? vagy netán már elszórta 120 körül? régebben ilyen napokon mozgott le - fel rendesen, furcsa, hogy ma még nem indult el 130 irányába...