Re: nincs cím 2012. április 4. 21:31 macika Előzmény: #498206 13m darabot kisröfik nem vesznek meg, hiszen amúgy is ki vannak tömve rendesen tegnap 9K-val (1 millió Ft) valaki beöntötte az üres könyvbe (-14%) és az indította meg a lavinát