Igen jók voltak a forrásaim ,-)
,-)
OTP chartot nézek:
http://postimage.org/image/xflqfo6xn/full/
Nézegetem mi sül itt ki? Kettős kettős alj? vagy feketébe zárt csökkenő háromszög törik le?
És hogy miért pont hatiban? Mert BuXot már kitárgyaltam reggel chartilag, meg hatit is.
Most OTP ad fejtörést, meg ez a szutyok BÉT.
Talán beszálló pontot adhat ha letörik a csökkenő háromszög OTPben, vagy kilő a kettős alj.
Addigra már kilépünk a Bux háromszög szűkülésből is. MOLban is a 18Körüli szintnek is el kéne dőlnie lassan.
megjelentél a piacon, aztán itt szerénykedsz.
Én úgy hallottam, hogy csökkentek a hozamok végre tegnap Olaszban.
most is ott vagyunk ahol egész hónapban...ellenállások alatt picivel....vajon át tudjuk -e vinni....vagy itt oldalazunk tovább..annak ellenére hogy sokkal rosszabb a helyzet a világban..
megvan miért ez a nagy örömködés : Az olaszok el tudtak adni egy csomó állampapírt..rekord nagy kamattal :DDD
értitek ugye ? :D a nagy kamat elvileg mindig a csőd felé mutat...de ennek most is tudunk örülni.
Jah,elég sokban van nekem ez a forgolódás az igaz :D
Oti itt van 3150 ellenállásnál,Molly nem tud kiugrani 18e alól,így csak alulról szagolhatjuk a 17e hatiban :(
ti láttok valami hírt ? mert én még nem..
valami megint kiszivárgott a világból...meg nálunk is meglehet..a délutáni kamatdöntésről..vagy nemtudom.... USA -ban is tudnak valamit előre...
Száguldozhatnánk jobban is,17500 magasságáig egy duplacicivel :DDD
Mollyt is felrúghatná vki műhódnak..
Megy a nagy zsugázás megint OTPben 3100on.
Adják veszik a több ezres pakkokat. Haláli.
persze...zsidó bank alacsonyabb növekedést jósol...biztos akarnak még venni valami jó olcsón...ezeknek még azt sem hiszem el amit kérdeznek...meg aztán erre lehet a legnagyobbat emelekdni :D
ez egy viccország...leminősítésre már majdnem 2 napja folyamatosan emelkedünk.. áhh :-))))
Az a baj hogy nem akarunk esni...SP is emelkedéssel ünnepli az USA leminősítést ?
Mondjuk az a lejjebbi lendület megvolt már pénteken.. nem? :D
Péntektől reppent bux vagy 4%ot, OTP is tegnap csak 7%ot ,-)
Alapnak ebből a szmpontból, így nézve egy napra nem rossz, ez pipa szerintem. A többi él.
Az itthoni helyzet érdekes. Otp semleges egyelőre, Mol-t vagy altatják vagy tényleg ilyen gyenge, olaj inkább lefelé áll, ez sem segíti, Teló inkább le, Richter érdektelen. Ebből főzünk...
Hasonló rajz alapján indítottam a 800 fölötti shortokat tegnap, szerintem ha fölfelé is akarunk menni tartósabban, akkor is kell egy kis lendületet venni lejjebbről.
Értem.
Micsoda cégek jönnek tőzsdére. Nem is láttam. Masterplastot láttam, hogy jön, vagy már van..
Na nézzük napos Buxot:
http://postimage.org/image/3ln492xht/full/
Itt is a háromszög szűkülés, napos szinten.
Sikerült tegnap 20és 50napos mozgó fölé kerülni záróban.
Itt is itt van a 38.2es fibo szint (képen 61.8).
20napos mozgó 16735ön
50napos mozgó 16661-en
Most 16782ön az árfolyam.
A 38.2es fibo felfele 18839körül.
A rés reggel be lett töltve ami 16.884ig nyitva volt.
Tart a háromszög szűkülés.
Amennyiben azt nézem, hogy szimetrikus háromszögről van szó, akkor inkább lefele kilépés várható. Elé lehet rakni árbócrúdat, így árbócszerű mozgás is lehet benne.
Az tény, hogy a háromszögből kilépve, azt elhagyva lesz egy pár ezres elmozdulás (véleményem szerint, háromszög céálárral).
Ha lefele nézem, egy narancsárgával jelzett kettős csúcs szerint is lefordulhatna a háromszögből.
Futik esnek. Nagatív figyelő listán USA adósság besorolása. Franciákat is leminősíthetik 10napon belül. MA kamatdöntő ülés lesz délután itthon, ahol kamatemelést várunk.
Kérdéses a kimenetele.
Tegnap fel,ma le a menü? Csodálatosnak tűnik ez a hét is..