Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #449303

Mondjuk az a lejjebbi lendület megvolt már pénteken.. nem? :D

Péntektől reppent bux vagy 4%ot, OTP is tegnap csak 7%ot ,-)

Alapnak ebből a szmpontból, így nézve egy napra nem rossz, ez pipa szerintem. A többi él.