Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #449303Mondjuk az a lejjebbi lendület megvolt már pénteken.. nem? :D
Péntektől reppent bux vagy 4%ot, OTP is tegnap csak 7%ot ,-)
Alapnak ebből a szmpontból, így nézve egy napra nem rossz, ez pipa szerintem. A többi él.