Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

BudFox Előzmény: #449354

most is ott vagyunk ahol egész hónapban...ellenállások alatt picivel....vajon át tudjuk -e vinni....vagy itt oldalazunk tovább..annak ellenére hogy sokkal rosszabb a helyzet a világban..

megvan miért ez a nagy örömködés : Az olaszok el tudtak adni egy csomó állampapírt..rekord nagy kamattal :DDD

értitek ugye ? :D a nagy kamat elvileg mindig a csőd felé mutat...de ennek most is tudunk örülni.