Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #449282

Értem.

Micsoda cégek jönnek tőzsdére. Nem is láttam. Masterplastot láttam, hogy jön, vagy már van..

Na nézzük napos Buxot:

http://postimage.org/image/3ln492xht/full/

Itt is a háromszög szűkülés, napos szinten.

Sikerült tegnap 20és 50napos mozgó fölé kerülni záróban.

Itt is itt van a 38.2es fibo szint (képen 61.8).

20napos mozgó 16735ön

50napos mozgó 16661-en

Most 16782ön az árfolyam.

A 38.2es fibo felfele 18839körül.

A rés reggel be lett töltve ami 16.884ig nyitva volt.

Tart a háromszög szűkülés.

Amennyiben azt nézem, hogy szimetrikus háromszögről van szó, akkor inkább lefele kilépés várható. Elé lehet rakni árbócrúdat, így árbócszerű mozgás is lehet benne.

Az tény, hogy a háromszögből kilépve, azt elhagyva lesz egy pár ezres elmozdulás (véleményem szerint, háromszög céálárral).

Ha lefele nézem, egy narancsárgával jelzett kettős csúcs szerint is lefordulhatna a háromszögből.

Futik esnek. Nagatív figyelő listán USA adósság besorolása. Franciákat is leminősíthetik 10napon belül. MA kamatdöntő ülés lesz délután itthon, ahol kamatemelést várunk.

Kérdéses a kimenetele.