Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #449282Értem.
Micsoda cégek jönnek tőzsdére. Nem is láttam. Masterplastot láttam, hogy jön, vagy már van..
Na nézzük napos Buxot:
http://postimage.org/image/3ln492xht/full/
Itt is a háromszög szűkülés, napos szinten.
Sikerült tegnap 20és 50napos mozgó fölé kerülni záróban.
Itt is itt van a 38.2es fibo szint (képen 61.8).
20napos mozgó 16735ön
50napos mozgó 16661-en
Most 16782ön az árfolyam.
A 38.2es fibo felfele 18839körül.
A rés reggel be lett töltve ami 16.884ig nyitva volt.
Tart a háromszög szűkülés.
Amennyiben azt nézem, hogy szimetrikus háromszögről van szó, akkor inkább lefele kilépés várható. Elé lehet rakni árbócrúdat, így árbócszerű mozgás is lehet benne.
Az tény, hogy a háromszögből kilépve, azt elhagyva lesz egy pár ezres elmozdulás (véleményem szerint, háromszög céálárral).
Ha lefele nézem, egy narancsárgával jelzett kettős csúcs szerint is lefordulhatna a háromszögből.
Futik esnek. Nagatív figyelő listán USA adósság besorolása. Franciákat is leminősíthetik 10napon belül. MA kamatdöntő ülés lesz délután itthon, ahol kamatemelést várunk.
Kérdéses a kimenetele.