Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #449273

Hasonló rajz alapján indítottam a 800 fölötti shortokat tegnap, szerintem ha fölfelé is akarunk menni tartósabban, akkor is kell egy kis lendületet venni lejjebbről.