Re: fd
Waszeitung Előzmény: #449350Jah,elég sokban van nekem ez a forgolódás az igaz :D
Oti itt van 3150 ellenállásnál,Molly nem tud kiugrani 18e alól,így csak alulról szagolhatjuk a 17e hatiban :(
Jah,elég sokban van nekem ez a forgolódás az igaz :D
Oti itt van 3150 ellenállásnál,Molly nem tud kiugrani 18e alól,így csak alulról szagolhatjuk a 17e hatiban :(