"BudFox: leminősítési rally :DD tényleg nem lehet 2 napig nyugodtan beleülni egy bizniszbe idén....most is addig felhúzzák mint a leminősítés előtt voltunk..röhejes..."
Tudod, olyan ez, mint a kiadós rókázás. Húzza az ember, húzza, aztán rájön, hogy sokkal jobb lett volna, ha előbb kirókázza azt, amitől rosszul volt. Azzal, hogy nem vágtak Görögország szintjére, azzal valójában "elismerték", hogy nem vagyunk ott, tehát innentől bárki láthatja, hogy nincs baj - aki pedig eddig vásárolt, az ez után is fog. Mint írtam, már régen bóvliként kezelnek minket, csak eddig hazugság volt a minősítés - most viszont kimondták, hogy bóvliból első osztályúak vagyunk (legjobb minősítés a B döntőben), tehát aki kockáztatni szeret, az ide fogja tolni a pénzét. És mivel egyre többen mennek egyre lefelé, ez éppen keresletet fog indukálni, mindössze napok kérdése ez.