Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #449052Jó reggelt!
Látom nagy az unalom a topikban. Unja mindenki ezt a szintentartást, megmentést, vagy longos szemmel nézve, mélyvízben tartást ,-)
A háromszögelődés tart. Hatiban egy szűkülés tetőnél való tartózkodást láttam, mindjárt megnézek chartot, és feltöltök valamit.