Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #449052

Jó reggelt!

Látom nagy az unalom a topikban. Unja mindenki ezt a szintentartást, megmentést, vagy longos szemmel nézve, mélyvízben tartást ,-)

A háromszögelődés tart. Hatiban egy szűkülés tetőnél való tartózkodást láttam, mindjárt megnézek chartot, és feltöltök valamit.