Re: nincs cím 2011. november 28. 16:58 Frontin Előzmény: #449027 800 felett még adtam rá újabbakat. Ebben a körben én nem várom addig, szvsz előbb erőt kéne gyűjteni. Persze ettől még elmehet addig.