Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #449023

nem tudom mire véljem a mai, csak szórakoznak megint a politikusok ? ennyi volt a válság ?

ezt nem hinném...azonfelül mi lesz hogy bóvliba kerültünk ? az is csak 1 nap lett volna ?

viszont ma nem akarják lefelé engedni...egy fillért sem.....

Őrület ami a tőzsdéken idén megy....ilyen szélkakas forgásokra még a profik sincsenek felkészülve szerintem.