Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #449023nem tudom mire véljem a mai, csak szórakoznak megint a politikusok ? ennyi volt a válság ?
ezt nem hinném...azonfelül mi lesz hogy bóvliba kerültünk ? az is csak 1 nap lett volna ?
viszont ma nem akarják lefelé engedni...egy fillért sem.....
Őrület ami a tőzsdéken idén megy....ilyen szélkakas forgásokra még a profik sincsenek felkészülve szerintem.