Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #449035

de jó lenne ha visszaesnének zárásig...elvileg piros adat volt az a lakáseladási adat is...de mindegy...