Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

ang3lt Előzmény: #448973

Én a stoppokkal már nem is merek játszani egyszerűen nem tudom hogy mikor lehet és mikor nem. Legutoljára (1 hete?) vételi stoppot próbáltam berakni és minden hiabüzenet nélkül sikerült is csak hogy automatikusan bekerültem a könyvbe attól függetlenül hogy az aktiválási szinttől még messze voltam. Nem telefonáltam hogy most mivan mert nekem nem ér annyit. Így is sokat kell veszekednem a brokival mert szar az online felület.

Mindenesetrer jó lenne megtudni hogy most akkor lehet, nem lehet, mikor, miért, hogyan...