Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: nincs cím

#445331 BudFox Előzmény: #445327

9800 az szép lenne...de miután 1800 -ra lementünk, és full bux hati longba ülnék :-)) a Bux1212 -ben :D

hawaii-napszemüveg-koktélok-csajok-meg ananász :-DD

Re: nincs cím

#445330 Frontin Előzmény: #445327

Ha már most indulna a beszakadás, nem "csak" tavasszal, akkor sokkal többen szívnának. És mint tudjuk, mindig az a jó ami a többségnek fáj. Ennyi erővel ez is lehetne, persze nem ez a legvalószínűbb forgatókönyv, inkább az, hogy év végéig örömködnek majd még egy kicsit.

Re: nincs cím

#445328 Hathor Előzmény: #445327

Ne hergeld a shortosokat 9800as OTPvel ,-)

apukám.. még mindig a szélsőségek világában élsz.

Ettől én nyitott vagyok erre a verzióra is ,-)

9800as OTP=30Ks bux.. még mindig?

kicsit bővítettem az eur…

#445327 lyonell

kicsit bővítettem az eur longokon,.Egy kérdés: ha idén beszakadna minden cucc akkor jövő tavasszal honnan shortolnánk?de talán megkockáztatok egy év végéig kitartó rallyt,mármint 2012 végéig.,miért ne zárhatna év végén otp 4400_on?és mehetne 1év alatt fel 9800 ig

Re: nincs cím

#445315 Berner Előzmény: #445312

egyre sz...bb hírekre az biztos hogy esni nem akar, an elegem van a shortokból

Re: nincs cím

#445314 Ibiza Előzmény: #445308

nézd meg a Nagy likvidátor filmet...Deni De Vitóval..ott van egy jó beszéd a részvényesekhez..

mondta ámen és megint ámen.. ha a nyersanyag így a valuta meg amúgy...tényleg jó.

Re: nincs cím

#445312 Waszeitung Előzmény: #445306

Ez egy elbaxott mérgezett egér ami mielőtt megpusztulna fut pár eszeveszett kört...Oti mozgása is hogy néz már ki!

Re: nincs cím

#445308 Frontin Előzmény: #445306

Ha SnP esetleg be tudna zárni a héten 1220 alá, akkor még lehet szép az idei évünk Bud.

Re: nincs cím

#445306 Frontin Előzmény: #445284

Meglátjuk hogyan alakul a délután, egyelőre azonban nem érzem hogy rakétán ülnénk.

Re: nincs cím

#445284 BudFox Előzmény: #445260

Elolvastam Egon -t..

mindent felfele lát ma is..mert ugye az OTP, MOL is emelkedett tegnap..

háát, tényleg szorongatják a shortosokat nagyon...viszont 2009 -ben ilyen euró mellett már a világvégét emlegették, nem pedig a mikulás rallyt...őrület...

most meg itt a leminősítés is..ami jöhet bármikor..

egy biztos..

Bux promt éppen az ellenálláson van..ha nagyon menni akarunk felfele akkor húzni fogják fel az egekbe...de 18.000 ig biztos. akkor én kiszálltam a shortból.

Határidő : 17.000 az ellenállás is..a múlt pénteki záró.

OTP 2850 a támasz, Csányi bá' támasztja még..

MOL 17.450 az ellenállás..most ez alatt vagyunk..még.

Telekom 500 a támasz. ez alatt vagyunk

Richter - szerinte emelkedni fog, mert a cég veszi magát..tehát előre tudják hogy jó hír jön, mert valami gyógyszer eredménye jó lesz. 36500 az ellenállás. ma erről letört.

úgy vagyok vele hogy SP futures most esik...da ha délután megint beindul az őrület és ilyen 1 % meg a fölé kezd somfordálni.. tényleg le kell zárni a shortot...sajnos..

pedig jó lett volna még tartani...na még tartom azért..

Re: nincs cím

#445261 Hathor Előzmény: #445251

Ügyes.. jó szemed van..

Igen háttérben ott van, de nekem emelkedő háromszög most erősebbnek tűnik, mert hosszabb alakzat.

Re: nincs cím

#445260 Frontin Előzmény: #445250

Lesz itt még mozgás bőven délután, európából is hamarosan, meg amcsiktól is délután érkeznek a hírek futószalagon.

Re: nincs cím

#445250 BudFox Előzmény: #445247

már igy is érezhetőbben kevesebben tankolnak.mondta a benzinkutas haverom...hát akkor mi lesz most ? biztos hogy még kevesebben fognak autózni..

MOL -t meg csak tépik...hajrá :)

Re: nincs cím

#445247 kelvin Előzmény: #445246

Érdekes párhuzam mindenesetre nekem az olajáremelkedés egyet vetít előre 500 Ft-os üzemanyagárakat itthon. Ez pedig nem tesz jót a gazdaságnak.

Re: nincs cím

#445246 Frontin Előzmény: #445217

Az olajár emelkedése kapcsán jutott eszembe, hogy ha tovább emelkedik masszívan, az nem feltétlenül tesz jót a piacoknak. Anélkül, hogy feltétlenül párhuzamot szeretnék vonni a 2007 ősze és 2008 ősze között történtekkel (nyilván teljesen más volt a piaci környezet), nem árt azért belegondolni abba, hogy ez is megismétlődhet. Vagyis hogy az olaj és dollár egekbe ment, miközben az amerikai részvénypiac emlékeim szerint mintegy 20%-ot gyengült. Mindenesetre érdemes figyelni a nyersanyagok, és dollár árának változását.