Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

lyonell

kicsit bővítettem az eur longokon,.Egy kérdés: ha idén beszakadna minden cucc akkor jövő tavasszal honnan shortolnánk?de talán megkockáztatok egy év végéig kitartó rallyt,mármint 2012 végéig.,miért ne zárhatna év végén otp 4400_on?és mehetne 1év alatt fel 9800 ig