Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #445217Az olajár emelkedése kapcsán jutott eszembe, hogy ha tovább emelkedik masszívan, az nem feltétlenül tesz jót a piacoknak. Anélkül, hogy feltétlenül párhuzamot szeretnék vonni a 2007 ősze és 2008 ősze között történtekkel (nyilván teljesen más volt a piaci környezet), nem árt azért belegondolni abba, hogy ez is megismétlődhet. Vagyis hogy az olaj és dollár egekbe ment, miközben az amerikai részvénypiac emlékeim szerint mintegy 20%-ot gyengült. Mindenesetre érdemes figyelni a nyersanyagok, és dollár árának változását.