Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #445260

Elolvastam Egon -t..

mindent felfele lát ma is..mert ugye az OTP, MOL is emelkedett tegnap..

háát, tényleg szorongatják a shortosokat nagyon...viszont 2009 -ben ilyen euró mellett már a világvégét emlegették, nem pedig a mikulás rallyt...őrület...

most meg itt a leminősítés is..ami jöhet bármikor..

egy biztos..

Bux promt éppen az ellenálláson van..ha nagyon menni akarunk felfele akkor húzni fogják fel az egekbe...de 18.000 ig biztos. akkor én kiszálltam a shortból.

Határidő : 17.000 az ellenállás is..a múlt pénteki záró.

OTP 2850 a támasz, Csányi bá' támasztja még..

MOL 17.450 az ellenállás..most ez alatt vagyunk..még.

Telekom 500 a támasz. ez alatt vagyunk

Richter - szerinte emelkedni fog, mert a cég veszi magát..tehát előre tudják hogy jó hír jön, mert valami gyógyszer eredménye jó lesz. 36500 az ellenállás. ma erről letört.

úgy vagyok vele hogy SP futures most esik...da ha délután megint beindul az őrület és ilyen 1 % meg a fölé kezd somfordálni.. tényleg le kell zárni a shortot...sajnos..

pedig jó lett volna még tartani...na még tartom azért..