Re: nincs cím 2011. november 17. 10:08 BudFox Előzmény: #445247 már igy is érezhetőbben kevesebben tankolnak.mondta a benzinkutas haverom...hát akkor mi lesz most ? biztos hogy még kevesebben fognak autózni.. MOL -t meg csak tépik...hajrá :)