Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #445247

már igy is érezhetőbben kevesebben tankolnak.mondta a benzinkutas haverom...hát akkor mi lesz most ? biztos hogy még kevesebben fognak autózni..

MOL -t meg csak tépik...hajrá :)