Re: nincs cím 2011. november 17. 10:04 kelvin Előzmény: #445246 Érdekes párhuzam mindenesetre nekem az olajáremelkedés egyet vetít előre 500 Ft-os üzemanyagárakat itthon. Ez pedig nem tesz jót a gazdaságnak.