Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #445246

Érdekes párhuzam mindenesetre nekem az olajáremelkedés egyet vetít előre 500 Ft-os üzemanyagárakat itthon. Ez pedig nem tesz jót a gazdaságnak.