Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #445216

igen erre gondoltam én is, az meg 17kig vihetné a hatit, bár ez lehet hogy nem jön össze, mert a hatiban meg több az eladó egyenlőre. kt is szűkülget