Re: nincs cím 2011. november 17. 9:22 kelvin Előzmény: #445216 igen erre gondoltam én is, az meg 17kig vihetné a hatit, bár ez lehet hogy nem jön össze, mert a hatiban meg több az eladó egyenlőre. kt is szűkülget