Mi az az SC
Mi az az SC
lehet, hogy így van de akkor sem látok okot az örömre hosszútávon, ez az egész napon belüli spekuláció meg szerencsejáték csak
Szerintem durva SC jön délután.
nyugtatod magad :) otp elreppenhet.. elég ha eldurrantanak egy zacskót.. otp Q3 és 3.péntek..
rg is elszállhat.. neki nagyon jó a gyenge forint...sok usa adat lesz..meglátjuk.
Egyre nehezebb meglepetést szerezni. Trükközni kell mindennel. :)
csak semmi pánik, megyünk a pincébe mindjárt
kicsi a forgalom..meg belövik vele európai nyitókat.. usa szépen zárt ha reggeli futi is magas elreppentünk volna..
Azért ha ilyen mo-i hírekkel 17e fölé megyünk az nagy tréfa lesz,mert jobb környezetben,ezt megelőzően nem sikerült...
még tartom,nem lehet pontosan tippelni,az alját nem találod meg.múlheti 3.forgatókönyv,akkor is írtam akkor mehetnénk 1,4540-ig ha visszatesztben alacsonyabb aljról fordul,hát eddig jó,.Nem lehet mindig ugrálni,nézd meg a kinti indexeket,minden adott a longra.,inkább vegyél ,ne ugrálj,majd 3ezerrel feljebb dobod.Ezt irogatom 1hete,sosem fogsz ebből megélni,ilyen rövidtávú gondolkodással.
viszont az SP futures hajnalban még -1 % on állt...akkor most meg mire megy fel ennyire ? vagy mire esett be ennyire ? áh..össze vissza megy itt minden.
Na de ez nem most lesz, mert rámcsörögtek, hogy el kell szaladnom bemutatni ingatlant..
délután jövök..
-100as kt szép.
üdv.
eur-usd-ben maradt tegnapról mára egy pici rés, azt tölti be szerintem, ha az megvan, esélyes egy újabb zakó....
Lyonell, Te vagy az extrém számok mestere. Mi kicsik egyelőre 17K-ig nézzünk, majd 18Ks nyakvonalig, addig is sok víz lefolyik a Dunán.
A tegnapi EUR/USD 1.45ös célárad is mára bezuhant 1.34re az 1.355fölött tippelt szintről.
jajaj..akkor most mi lesz ? :D
de ezt a SC -t ami most megy....affene...ezek kényszerűen venni akarják.
OTP-t nem nagyon látom följebb, hacsak Sanyi bácsi nem nyúl bele, vagy a forint nem javul drasztikus mértékben, MOL ellenben felszúrhat ma akár 17.700-ig is.
Most már 21000et is vár EGON.
Ma Budfox pajti bajban lesz, hogy akkor mi is lesz?! 1800as OTP? vagy 21Ks hati? ,-)
Na én ennek örömére indítottam pár újabb adagot, meglátjuk.