Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1112

Re: nincs cím

#444761 Longshort Voilattila Előzmény: #444758

lehet, hogy így van de akkor sem látok okot az örömre hosszútávon, ez az egész napon belüli spekuláció meg szerencsejáték csak

Re: nincs cím

#444758 Ibiza Előzmény: #444753

nyugtatod magad :) otp elreppenhet.. elég ha eldurrantanak egy zacskót.. otp Q3 és 3.péntek..

rg is elszállhat.. neki nagyon jó a gyenge forint...sok usa adat lesz..meglátjuk.

Re: nincs cím

#444751 Ibiza Előzmény: #444743

kicsi a forgalom..meg belövik vele európai nyitókat.. usa szépen zárt ha reggeli futi is magas elreppentünk volna..

ds

#444749 Waszeitung

Azért ha ilyen mo-i hírekkel 17e fölé megyünk az nagy tréfa lesz,mert jobb környezetben,ezt megelőzően nem sikerült...

Re: nincs cím

#444745 lyonell Előzmény: #444738

még tartom,nem lehet pontosan tippelni,az alját nem találod meg.múlheti 3.forgatókönyv,akkor is írtam akkor mehetnénk 1,4540-ig ha visszatesztben alacsonyabb aljról fordul,hát eddig jó,.Nem lehet mindig ugrálni,nézd meg a kinti indexeket,minden adott a longra.,inkább vegyél ,ne ugrálj,majd 3ezerrel feljebb dobod.Ezt irogatom 1hete,sosem fogsz ebből megélni,ilyen rövidtávú gondolkodással.

Re: nincs cím

#444743 BudFox Előzmény: #444740

viszont az SP futures hajnalban még -1 % on állt...akkor most meg mire megy fel ennyire ? vagy mire esett be ennyire ? áh..össze vissza megy itt minden.

Re: nincs cím

#444742 Hathor Előzmény: #444741

Na de ez nem most lesz, mert rámcsörögtek, hogy el kell szaladnom bemutatni ingatlant..

délután jövök..

-100as kt szép.

üdv.

Re: nincs cím

#444740 hosszhuszár Előzmény: #444736

eur-usd-ben maradt tegnapról mára egy pici rés, azt tölti be szerintem, ha az megvan, esélyes egy újabb zakó....

Re: nincs cím

#444738 Hathor Előzmény: #444733

Lyonell, Te vagy az extrém számok mestere. Mi kicsik egyelőre 17K-ig nézzünk, majd 18Ks nyakvonalig, addig is sok víz lefolyik a Dunán.

A tegnapi EUR/USD 1.45ös célárad is mára bezuhant 1.34re az 1.355fölött tippelt szintről.

Re: nincs cím

#444736 BudFox Előzmény: #444731

jajaj..akkor most mi lesz ? :D

de ezt a SC -t ami most megy....affene...ezek kényszerűen venni akarják.

Re: nincs cím

#444735 Frontin Előzmény: #444731

OTP-t nem nagyon látom följebb, hacsak Sanyi bácsi nem nyúl bele, vagy a forint nem javul drasztikus mértékben, MOL ellenben felszúrhat ma akár 17.700-ig is.

Re: nincs cím

#444731 Hathor Előzmény: #444730

Most már 21000et is vár EGON.

Ma Budfox pajti bajban lesz, hogy akkor mi is lesz?! 1800as OTP? vagy 21Ks hati? ,-)

Re: nincs cím

#444728 Hathor Előzmény: #444727

EGON megtalálta mára a fordított fej-vállamat.

Időben van a srác, pár hét után.

Mától nincs 1800as OTP? MA már 50napos jó eséllyel átvihetjük fel 17Kra?