Re: nincs cím 2011. november 16. 10:10 Ibiza Előzmény: #444753 nyugtatod magad :) otp elreppenhet.. elég ha eldurrantanak egy zacskót.. otp Q3 és 3.péntek.. rg is elszállhat.. neki nagyon jó a gyenge forint...sok usa adat lesz..meglátjuk.