Re: nincs cím
hosszhuszár Előzmény: #444736eur-usd-ben maradt tegnapról mára egy pici rés, azt tölti be szerintem, ha az megvan, esélyes egy újabb zakó....
eur-usd-ben maradt tegnapról mára egy pici rés, azt tölti be szerintem, ha az megvan, esélyes egy újabb zakó....