Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hosszhuszár Előzmény: #444736

eur-usd-ben maradt tegnapról mára egy pici rés, azt tölti be szerintem, ha az megvan, esélyes egy újabb zakó....