Re: nincs cím 2011. november 16. 9:14 Hathor Előzmény: #444727 EGON megtalálta mára a fordított fej-vállamat. Időben van a srác, pár hét után. Mától nincs 1800as OTP? MA már 50napos jó eséllyel átvihetjük fel 17Kra?