Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #444731

OTP-t nem nagyon látom följebb, hacsak Sanyi bácsi nem nyúl bele, vagy a forint nem javul drasztikus mértékben, MOL ellenben felszúrhat ma akár 17.700-ig is.