Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #444730

Most már 21000et is vár EGON.

Ma Budfox pajti bajban lesz, hogy akkor mi is lesz?! 1800as OTP? vagy 21Ks hati? ,-)