Re: nincs cím 2011. november 16. 9:24 Hathor Előzmény: #444730 Most már 21000et is vár EGON. Ma Budfox pajti bajban lesz, hogy akkor mi is lesz?! 1800as OTP? vagy 21Ks hati? ,-)