Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: .........

#443299 akpo7 Előzmény: #443294

Volt megbizasom 988-on, de nem vittek el. Majd meglatom, h. bosszankodok e miatta hetfon reggel.

588-rol van 2 kemeny konti shortom, mert azt elvittek, mikozben huztam az igat.

Re: .........

#443298 akpo7 Előzmény: #443294

Volt megbizasom 988-on, de nem vittek el. Majd meglatom, h. bosszankodok e miatta hetfon reggel.

588-rol van 2 kemeny konti shortom, mert azt elvittek, mikozben huztam az igat.

Re: .........

#443294 BudFox Előzmény: #443287

mindig tudunk ekkorákat emelkedni a semmiből az a vicces :-)))

én zártam párat záró szakaszban...végülis 17.000 alatt maradtunk, az volt az ellenállás...reméljük ennyi korrekcióval megelégszik a BUX.

Re: .........

#443293 Fornit Előzmény: #443290

Hát nyerni longgal sem lehetett a tegnap délutáni leöntés miatt, úgyhogy szopott it mindenki...

Re: .........

#443290 BudFox Előzmény: #443285

na zárok pár kontit...ez a nap rosszul sikerült...tegnap zárni kellett volna kis nyereségben..mindegy..

Re: .........

#443289 Frontin Előzmény: #443283

Olyan parabolikus görbét csináltunk hati 15 percesen, hogy innen már csak max hanyatt tudna vágódni. Ha itt nem fullad ki ez az őrület, akkor sehol sem.

Re: .........

#443287 Waszeitung Előzmény: #443284

Bár nemtom mire,de meglehet...kb annyira lenne jogos mint a mostani kétnapos 1200 pontos agymenés.

Re: .........

#443285 BudFox Előzmény: #443283

17.000 az ellenállás igen...jó lenne alatta maradni..csak nehogy hétfőn egyből átugorja.

Re: .........

#443284 Frontin Előzmény: #443282

Vicces a dolog, kínomban már röhögök komolyan. Mondjuk az igazi hab az lenne, ha hétfőn csinálnánk rögtön egy 500 pontos rést is rögtön nyitóba.

Re: .........

#443283 Waszeitung Előzmény: #443282

Pedig be akartam írni hogy ma lehet nem célszerű kereskednem mert inkább lefelére szavaztam,amit meg is tettem..mai napon kár volt pozit nyitnom.

Emlékszem múlt héten párszor nekifutottunk 17e nek és vissza is estünk szépen,gondolom most kell átvinnünk 1200 pont zakó után,gratula aki ebben értelmet lát.Amúgy jó ez a vola ha jófelé áll az ember...

Re: .........

#443282 Frontin Előzmény: #443271

Most már a pánik shortzárások visznek mindent. Elképesztő mi lett itt ma. Úgy tűnik meg is lesz a hab a tortádon Waszi.

Re: .........

#443277 Waszeitung Előzmény: #443275

Tegnap voltak 100 kontis tételek is vételen,tiszta véletlenül...

Otinak se volt elég a közel +7%,anyám mi van ezen a piacon...

Ezt tuti nekizargatják 17e-nek ezer pont emelkedés után,gondolom most át is visszük,ezszem faxom megáll,világ opatás ami itt van :(

Re: .........

#443275 sbbacsi Előzmény: #443272

Igen. És ha a heti "óriási" esésre így meg kellett venni, akkor erre a rakétára vajon ki mer beleadni? Tök logikus lenne, nem? :))

szerk: Közben látom, Csilla nem szívbajos. :)