Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: .........

Frontin Előzmény: #443282

Vicces a dolog, kínomban már röhögök komolyan. Mondjuk az igazi hab az lenne, ha hétfőn csinálnánk rögtön egy 500 pontos rést is rögtön nyitóba.