Re: ......... 2011. november 11. 16:55 Frontin Előzmény: #443282 Vicces a dolog, kínomban már röhögök komolyan. Mondjuk az igazi hab az lenne, ha hétfőn csinálnánk rögtön egy 500 pontos rést is rögtön nyitóba.