Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: .........

Waszeitung Előzmény: #443282

Pedig be akartam írni hogy ma lehet nem célszerű kereskednem mert inkább lefelére szavaztam,amit meg is tettem..mai napon kár volt pozit nyitnom.

Emlékszem múlt héten párszor nekifutottunk 17e nek és vissza is estünk szépen,gondolom most kell átvinnünk 1200 pont zakó után,gratula aki ebben értelmet lát.Amúgy jó ez a vola ha jófelé áll az ember...