Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: .........

sbbacsi Előzmény: #443266

Mol az készen van.

Még lenne fél óra a 18k-nak is nekimennénk.

Beszarás az egész. Egyedül az otp forgalom biztató valamennyire...