Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: .........

sbbacsi Előzmény: #443272

Igen. És ha a heti "óriási" esésre így meg kellett venni, akkor erre a rakétára vajon ki mer beleadni? Tök logikus lenne, nem? :))

szerk: Közben látom, Csilla nem szívbajos. :)