Re: ......... 2011. november 11. 16:44 sbbacsi Előzmény: #443272 Igen. És ha a heti "óriási" esésre így meg kellett venni, akkor erre a rakétára vajon ki mer beleadni? Tök logikus lenne, nem? :)) szerk: Közben látom, Csilla nem szívbajos. :)