Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: .........

BudFox Előzmény: #443287

mindig tudunk ekkorákat emelkedni a semmiből az a vicces :-)))

én zártam párat záró szakaszban...végülis 17.000 alatt maradtunk, az volt az ellenállás...reméljük ennyi korrekcióval megelégszik a BUX.