Re: ......... 2011. november 11. 17:09 BudFox Előzmény: #443287 mindig tudunk ekkorákat emelkedni a semmiből az a vicces :-))) én zártam párat záró szakaszban...végülis 17.000 alatt maradtunk, az volt az ellenállás...reméljük ennyi korrekcióval megelégszik a BUX.